Labdarúgó mérkőzések biztosításáért nyújtott támogatás

A Magyar Labdarugó Szövetség és az Országos Polgárőr Szövetség között létrejött támogatási megállapodás alapján, a Sárisáp-Annavölgy Polgárőr Egyesület 90.000.- Ft támogatásban részesült a Magyar Labdarúgó Szövetség, illetve az MLSZ Komárom-Esztergom vármegyei igazgatósága 2022/2023-as versenyrendszerében szereplő labdarúgó mérkőzések biztosítása érdekében végzett tevékenységéért.

A Magyar Labdarúgó Szövetség évek óta támogatást nyújt azoknak a polgárőr egyesületeknek, akik segítik a vármegyei első vagy alacsonyabb osztályú labdarúgó mérkőzések megrendezését.

A Magyar Labdarúgó Szövetség az MLSZ Komárom-Esztergom vármegyei igazgatóságának javaslatára 2023-ban az Országos Polgárőr Szövetségen keresztül anyagi támogatásban részesítette a Sárisáp-Annavölgy Polgárőr Egyesületet.

Köszönjük a Támogatást!